3. PRO PACIENTY

DOVOLENÁ: 7.7.-9.7.2021

Z DŮVODU OBSAZENÍ OBJEDNACÍCH MÍST JE PŘÍJEM NOVÝCH PACIENTŮ POZASTAVEN !!!

Upozorňujeme pacienty, že vzhledem k organizačním změnám v našem stomatologickém zařízení v důsledku onemocnění COVID 19 u nás stále platí, že:
AKUTNÍ REGISTROVANÍ pacienti budou ošetřováni pouze po předchozí telefonické domluvě.

PROSÍME VŠECHNY PACIENTY, ABY VSTUPOVALI DO PROSTOR ČEKÁRNY POUZE S ROUŠKOU, RESPIRÁTOREM NEBO ŠÁTKEM A MĚLI TAK ZAKRYTÁ ÚSTA I NOS!

TAKÉ ŽÁDÁME PACIENTY, ABY STRIKTNĚ DODRŽOVALI STANOVENÝ ČAS NÁVŠTĚVY A NECHODILI DŘÍVE. MIMO STANOVENOU DOBU NEBUDOU VPUŠTĚNI DO ČEKÁRNY!!!

Děkujeme.

 


PROVOZNÍ  DOBA:

Pondělí              7:30 – 17:00

Úterý                  7:30 – 16:00

Středa                13:00 – 18:00

Čtvrtek               7:30  – 16:00

Pátek                  7:30  – 12:30

Dále dle předem domluvených objednávek.

DALŠÍ VELMI DŮLEŽITÉ INFORMACE:

  • Pacienti neobjednaní, s akutním problémem se mohou dostavit vždy na začátku pracovní doby, tzn. 7:30 hod. Neplatí v době koronavirové pandemie!!! Ve středy pouze po telefonickém objednání na smluvený čas. AKUTNÍ STAV = NÁHLE VZNIKLÉ ZDRAVOTNÍ OBTÍŽE, KTERÉ BY BEZ NEODKLADNÉHO LÉKAŘSKÉHO VYŠETŘENÍ MOHLY VÉST K TRVALÉMU POŠKOZENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU (bolest, otok…). V případě, že se NEJEDNÁ o akutní problém, zvolte, prosím, telefonickou nebo emailovou domluvu, z časových důvodů na začátku pracovní doby nemusíte být ošetřeni! Uvolněná výplň či korunka nespadá pod akutní stav! Od roku 2019 bude upraven systém objednávání pacientů a na tyto problémy bude vyhrazen čas mimo dobu pro akutní stavy.
  • Pacienti jsou objednáváni dle jejich možností buď osobně v ordinaci nebo telefonicky či emailem.
  • ZMĚNA TELEFON. ČÍSLA – 737 515 253

CHYSTÁTE SE NA PRVNÍ NÁVŠTĚVU?
Při úvodním, vstupním vyšetření, Vás poprosíme o předložení karty pojištěnce – u pacientů bez pojištění bude požadována plná úhrada výkonu v hotovosti. Velmi důležitý je pro nás také seznam užívaných léků. Zaznamenáme stav Vašeho chrupu, sliznic, uzlin, jazyka, kloubů a slinných žláz (kompletní klinické vyšetření).

Děkujeme, že jste si zvolili právě naši ordinaci – těšíme se na Vás! :)

Comments are closed.